Milí přátelé,

scházíme se každou středu od 18:30 do 20:00 a pokračujeme ve čtení knížky Matilda od Roalda Dahla. Kromě čtení samotného během 90 minut konverzujeme, rozšiřujeme si slovní zásobu, posloucháme písně nebo se bavíme při různých dalších výukových aktivitách. Občas zařazujeme i něco málo z gramatiky. Konverzace je v anglickém jazyce, pokud je to nutné, pomáháme si češtinou.

Kurz tedy není určen pro začátečníky. Vhodná by byla úroveň přibližně B1, tedy znalost průměrného (klidně i podprůměrného) absolventa maturity z anglického jazyka. Pokud si nejste jisti, přijďte se podívat a ověřit se, jestli se s vaší úrovní jazyka budete ve skupině cítit dobře.

 

Cena

Cena jedné lekce je 100 Kč. Je možné předplatit si dopředu (což doporučuji kvůli motivaci) nebo platit každou lekci zvlášť. První hodina, na kterou přijdete, je zdarma.
 

Moje praxe
Dva roky jsem učila angličtinu na střední škole ekonomické SŠ-COPTH, nyní působím osmým rokem na VOŠ Jabok v Praze. Moji současní studenti jsou mladí absolventi středních škol, budoucí sociální pracovníci, sociální pedagogové nebo pastorační pracovníci. Také učím dospělé dálkové studenty. Vyučuji zde jednak obecnou angličtinu v prvním ročníku a také odbornou angličtinu pro obory sociální práce a teologie. Zároveň vedu každý rok volitelný výběrový předmět, ve kterém se věnujeme čtení vybrané odborné knihy v angličtině a diskutujeme o ní.

Pokud budete mít zájem, napište na mail angličtinanafare@gmail.com. V případě nejasností napište nebo mi zatelefonujte na číslo 602 625 812.

 

Těším se na vás,

Ivana Adámková

 https://www.facebook.com/groups/563758247121173/